Aktuality a novinky

Cetina 2019

img Moc jsem se těšil na rodinou dovolenou a hlavně na šnorchlování v křišťálové vodě chorvatského pobřeží.Bohužel viditelnost v moři poblíž Splitu byla ůplně tragická a život spíš živořil :-(.Řeka Cetina se ukázala jako velmi dobrá alternativa k pobřežním vodám.Obvzlášt brakické vody bylo velmi zajímavé zkoumat.

Písník 2019 podruhé

img Další, ještě nefocený písník.Poměrně slušně zarybněný revír.Tření kaprů mě tentokrát uniklo jen o kousek, ale to je život :-).

Písník 2019

img Tentokrát pár fotek z písníku.Není to klasická lokalita na kterou jezdím pravidelně,ale nová.Kterou jsem objevil při "po pracovních" toulkách.

Přehrada 2019

img Po delší pomlce způsobené přechodem na jiný server.Konečně "nová" várka fotek.Vloni na konci jara jsem se dostal na jednu pro mě neznámou přehradu.Sumci byli těsně před třením,cejni po tření a do toho občas proplaval zvědavý bolen.Takže bylo na co koukat :-).

Mořina Velká Amerika 2019

img Konečně nastala vhodná konstalace,navštívit tuto zajímavou lokalitu.Byla to taková rychlá jednodenní akce,takže pro mě nic moc.Na focení má člověk strašně málo času.Rozhodně krásné místo,hlavně nad vodou.
© 2020 Michal Urbánek. Všechna práva vyhrazena. Cookie a podmínky použití webu. Tvorba stránek - wwwebovky.cz.