Aktuality a novinky

Písník 2019 podruhé

img Další, ještě nefocený písník.Poměrně slušně zarybněný revír.Tření kaprů mě tentokrát uniklo jen o kousek, ale to je život :-).

Písník 2019

img Tentokrát pár fotek z písníku.Není to klasická lokalita na kterou jezdím pravidelně,ale nová.Kterou jsem objevil při "po pracovních" toulkách.

Přehrada 2019

img Po delší pomlce způsobené přechodem na jiný server.Konečně "nová" várka fotek.Vloni na konci jara jsem se dostal na jednu pro mě neznámou přehradu.Sumci byli těsně před třením,cejni po tření a do toho občas proplaval zvědavý bolen.Takže bylo na co koukat :-).

Mořina Velká Amerika 2019

img Konečně nastala vhodná konstalace,navštívit tuto zajímavou lokalitu.Byla to taková rychlá jednodenní akce,takže pro mě nic moc.Na focení má člověk strašně málo času.Rozhodně krásné místo,hlavně nad vodou.

Borek 2019

img Cilem našich jarních návštěv na Borku.Bylo zachytit tření štik.Kubovi s Viktorem se to podařilo.Já tolik štěstí neměl,ale i tak to stálo za to.

Norsko 2019

img Pár fotek z rybářského výletu.Vzal jsem si s sebou jen šnorchlování,takže to nejsou ty pravé podvodní záběry.Většina života se odehráva hlouběji než jsem schopen se na hubu ponořit. Voda a počasí byli exklusivní.Ryby brali jako o závod,takže naprostá spokojenost.Tenhle výlet se bude těžko překonávat :-).Klikni do sekce Cesty za mořem.

Labíčko 2018