Aktuality a novinky

Písníky 2022 podruhé

img Tentokrát budou na prvním místě úhoři.Ale jedno zajímavé pozorování jsem si nechal na konec.

Moje rodná louže 2022

img Těch pár dní co se voda vyčistí se letos posunulo jen o dva dny.Sumci na svých místech jako loni.K tomu navíc candáti a pěkný tloušť.Jenom ti boleni stále unikají,

Pracovní potápění 2022

img Hodně lidí se mě ptá na moji práci.Tak se to konečně sešlo,že bylo trochu času a relativně čistá voda a já mohl zvěčnit naší práci. Je to jen relativně jednoduchá montáž rámu česlí,ale alespon něco :-).

Písníky 2022

img Martin nahlásil hezkou vodu na písnících,tak jsme hned vyrazili.Mimo tradiční rybky,jako třeba kapry a sumce.Jsme potkali nezvyklé množství candátů na hnízdech.To je určitě dobrá zpráva.

Koupaliště 2022

img Při prohlídce koupaliště jsem zahlédl vajíčka a několik ropuch.Zabalil jsme cajky do vody a zánovního miláška 300/f4 a hned po práci vyrazil.

Vilém 2022

img Tenhle rybník objevil před léty Kuba a je tam stále co zkoumat.Hlavně na focení obojživelníků,vodního hmyzu a larev moc pěkná lokalita,Horší je to s kvalitou vody,ale na rybník s kapří obsádkou dobrý.

Borek 2022

img Zimní křišťálovka na Borku a jarní štiky.

Leštinka 2021

img Pár fotek od Luboše z lomu.

Bílé Labe 2021

img Bílé Labe je jedna z nejkrásnějších horských řek u nás.Když jsem dostal nabídku od Huga,neváhal jsem ani chvilku.Říčka není o rybách,ale o čisté vodě a pěkných scénách.

Hollbach 2021

img Další zastávkou byl starý dobrý potůček.První průzkum soutěsky se širokáčem.Pak jsem číhal na pstruhy.Voda je zde přímo ledová,tak přestávka na čaj a pak znovu na pstruhy.Bohužel než jsem stihnul na parkovišti uvařit vodu na čaj,tak mě někdo seknul starou proch.... agamu :-(.Takže jsem mazal domů ,protože jinej oblek jsem s sebou neměl :-(.Tak bacha,krade se i v Rakousku.
© 2024 Michal Urbánek. Všechna práva vyhrazena. Cookie a podmínky použití webu. Tvorba stránek - wwwebovky.cz.