Aktuality a novinky

Moje rodná louže 2021

img Po několika letech jsem to štěstí a trefil ty 2až 3dny v roce kdy se voda vyčistí.Vyšší hladina v nádrži tvořila pěkná zákoutí a hlavně sumci klidně pózovali.

Písníky 2021

img Tak jsem ty písníky zase propásnul.Zbylo tam jen jedno sumčí hnízdo a za týden bylo voda k ničemu :-(.

Bořenka 2021

img Udělal se mě den volna,tak jsem vyrazil na Bořenku.Těšil jsem se na místní tolstolobiky.Ty jsem sice potkal, ale nebyli vůbec přátelsky naladění.Místní kapříci byli podstatně přítulnější a za trochu kukuřice by se nechali snad i na hřbetech drbat :-).

Kosov 2021

img Jarní návštěva byla hlavně o místních racích.Řekl bych,že jejich populace pomalu vymírá .Ale jeden krásně pózoval těsně pod hladinou a navíc při sluníčku.

Jarní Srní 2021

img Kuba hlásil,že se mu zdála voda na Srní na jarní čas slušně čistá.Plán zněl Srní a kdyžtak prchnem k Lubošovi,ale k tomu nedošlo.Sluníčko posvítilo do vody a bylo rozhodnuto.Voda nakonec nebyla tak čistá,jak vypadala ze břehu.Měla takový zvláštní mléčný zákal,ale moje osmička,to nakonec viděla líp než já ve vodě.Okouni byli ve tření,štiky aktivně lovili zeslabené kusy,takže celkem povedený ponor.

Trhová Kamenice 2021

img Těšil jsem se Trhovku na zimující kapříky.Proto jsem tam Martina vylákal.Bohužel voda byla darebná,snad jen těsně podhladinou se nechalo fotit.Pod 3m to stálo za starou bačkoru :-(.Ledová koupel po ponoru nám zpravila náladu :-).

Borek 2021

img Takový průřez loňskou zimou na Borku.Voda byla moc pěkná,jen se muselo trefit sluníčko. Akorát ty štiky zase nedopadly,no třeba příští jaro :-).

Leštinka 2020

img Pár fotek od Luboše a Ivanky.Vzpomínka na starýho bojovníka.

Hostěradice 2020

img Loni v půlce září mě zbylo pár volných dní a vyrazil jsem na tento lom.Počasí bylo slunečné,voda ještě teplá a lidí nebylo moc. Téměř ideální podmínky pro focení.

Milada 2020

img Na konci léta jsem se dostal na tuhle lokalitu.Byla to moje první návštěva.Moc jsem si od ní nesliboval,ale čistota vody byla na pozdní léto,obvzláště na mělčinách excelentní.Nějakou rybku jsem taky vyčuchal,takže spokojenost.
© 2022 Michal Urbánek. Všechna práva vyhrazena. Cookie a podmínky použití webu. Tvorba stránek - wwwebovky.cz.